Грибник

Грибник

Объявление

Мета даного сайту - залучення уваги до однієї з найбільш перспективних галузей рослинництва - грибівництва. Вирощуючи печериці, можна отримувати до 300 кілограм продукції з одного квадратного метра на рік. Цілорічний цикл вирощування, висока рентабельність (в середньому 30 - 40%), можливість механізації і автоматизації основних технологічних процесів, використання в якості основної сировини відходів сільського господарства, необмежений ринок збуту - ось далеко не повний перелік переваг грибівництва. Матеріали сайту допоможуть Вам отримати загальне уявлення про технології приготування компосту та вирощування печериць. Ми готові на взаємовигідних умовах надати Вам детальну інформацію, засновану на практичному досвіді роботи з компостом і печерицями в промислових умовах, і допомогти освоїти цей вид бізнесу.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Грибник » Куток споживача » Питання-відповідь


Питання-відповідь

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Якщо у вас виникли запитання стосовно технології вирощування печериць, їх збирання та зберігання, залишайте свої відповіді тут і наш спеціаліст надасть вам кваліфіковану пораду.

0

2

Добрий день.Чи можна у Вас придбати деякі номери журналу Школа грибоводства

0

3

ГЛИВА СТРИЙ, найближчим часом зв"яжуся з людиною, яка надає мені інформацію та відповім вам.

0

4

ГЛИВА СТРИЙ, випуски за 2000-2005 роки можу представити вам безплатно. Для цього просто залиште електронну адресу. А от номера за 2013 рік - тільки по передплаті. Пройдіть реєстрацію та я вишлю вас в особисті повідомлення реквізити на контактні дані видавництва.

0

5

Добрий день. Хотів би займатися вирощуванням шампіньйонів, на даний момент читаю літературу, спілкуюся з різними людьми які пов'язані з грибами. Головне питання обладнання для шампіньйонниці, тому що розумію що без правильного клімату гарного урожая не буде і на це потрібно витратити певні кошти, тому хотів би порахувати затрати. Можливо Ви могли б допомогти з підбором та ціною на обладнання отоплення, вентиляції, підтримання вологи... або маєте контакти людей, що могли б запропонувати дане обладнання.
Знахожуся я в Полтавській області. Дякую)

0

6

Доброго дня. Питання, які причини того, що немае жодного сходу грибів , які посіяні 13 березня, і до цього часу. Міцелій якісний.

0

7

Доброго дня! Звертаюсь до досвідчених грибників України! Не можемо встановити причину через яку печериці на деяких полицях виростають брудні, тобто в землі (торфі), оскільки зав"язується гриб не зверху і як наслідок виростає не білого товарного кольору. Хто знає причину, підкажіть, будь ласка!

0

8

Доброго дня, майже рік намагаюсь освоїти технологію вирощування печериць, але марно. спочатку я зірвала 2 повноцінних грибочки нормального розміру.
На сьогодні гриби масово взходять, але гинуть маленькими. Вирощую в підвалі багатоповерхівки приміщення 1,5*3. Зробили отвори для забору та відтоку повітря, але всі вони виходять не на вулицю а в коридор підвалу, можливо причина в цьому . Будь ласка поясніть чи можна якимось чином виправити положення або потрібно шукати нове приміщення.

0

9

Привет ребята. Я kраcивая и непослушная девушка. Очень хочу быть твoeй любовницeй и другом! Сo мной можно познакомиться на этом сaйте redculuvod.tk/aa00p

0

10

Markus Abwerzger
Rechtsanwalt
Innsbruck
Markus Abwerzger
Rechtsanwalt
Innsbruck

0

11

Much thanks! It is an amazing internet site.

0


Вы здесь » Грибник » Куток споживача » Питання-відповідь